Welcome to the light side

Free verzia ti ponúka na výber 2 typy dizajnu. Tak na ktorú stranu sa pridáš?

Svetlá Tmavá
showcase
showcase
Máš otázky?

Sme tu pre teba

Chcem účet ZADARMO
Čo je DOFFERO® a na čo slúži?

DOFFERO® je primárne online nástroj na tvorbu pekných cenových ponúk. Vieš si v ňom vyklikať cenovú ponuku, ktorú následne môžeš poslať potenciálnemu klientovi ako link alebo PDF. Výhodou je, že ponuky sú pekné a môžu ti tak pomôcť vyhrať súťaž oproti iným konkurentom.

Cenovú ponuku si rýchlo a jednoducho vyklikáš presne podľa seba, a to vrátane jednotlivých kalkulácií, (pod)položiek či zliav, takže už nebudeš potrebovať kalkulačku.

V prípade online verzie môže tvoj potenciálny klient rovno v ponuke označiť, či ponuku prijíma, alebo odmieta. V PREMIUM verzii si dokonca budeš môcť vybrať vlastné farby cenovej ponuky!

Doteraz som robil cenové ponuky v exceli. V čom je DOFFERO® lepšie?

Excel je super, ale DOFFERO® ho v tomto prípade tromfne. Nemusíš sa totiž trápiť s farbičkami, zalomením či rozložením prvkov a ani zložitými vzorcami. Zľavy a iné kalkulácie spraví DOFFERO® za teba na pár klikov. Ponuky sú pekné a môžeš si do nich pridať napríklad recenzie. Toto všetko ti pomôže získať výhodu oproti iným ponukám.

Je tvorba cenových ponúk v DOFFERO® zadarmo?

Áno! Je zadarmo a dokonca je to bez akýchkoľvek "háčikov". Všetky funkcie DOFFERO® sú aktuálne pre všetkých úplne zadarmo.

Čo všetko dokáže DOFFERO®?

V prípade online verzie cenových ponúk môže tvoj potenciálny klient rovno v ponuke označiť, či ponuku prijíma, alebo odmieta, čo ti vie ušetriť zopár mailov.

V PREMIUM verzii si dokonca budeš môcť vybrať vlastné farby cenovej ponuky!

Okrem vytvárania pekných cenových ponúk môžeš DOFFERO® používať ako malé CRM. Vieš si v ňom držať prehľad vo svojich klientoch a uložiť si ich kontaktné údaje či dátum posledného kontaktovania alebo iné poznámky. Dokonca si môžeš nastaviť, kedy ti má systém DOFFERO® pripomenúť, aby si sa svojemu klientovi nezabudol znovu ozvať.

Aké funkcie chystá DOFFERO® v blízkej budúcnosti?

Ďakujeme, že sa pýtaš. Našim cieľom je, aby tvoje cenové ponuky vyzerali ako malé landing pages, ktoré zvýšia tvoje šance na predaj tvojich služieb. Pridali sme možnosť vkladať recenzie svojich klientov a plánujeme toho oveľa viac. DOFFERO® bude možné využiť aj v iných menách a tiež bude možné pridať do ponuky svoje portfólio.

Máme v pláne omnoho viac, ale ak dovolíš, ďalšie veci si teraz necháme pre seba. :)